2021-07-10
Życie
zwieraczem.pl
Fascynują mnie ludzie, którzy podczas spotkania towarzyskiego potrafią opowiedzieć wcale nieśmieszny dowcip, ale w taki sposób, że boki zrywać. Kiedy następnego dnia, opowiadasz ten sam żart w pracy, ze zdziwieniem zauważasz, że jakoś nikt się nie śmieje.

Umiejętność opowiadania dowcipów to jedno, ale spamiętać te wszystkie dobre żarty, które słyszysz na imprezie, to dopiero prawdziwy problem. Mam znajomą, która radzi sobie z tym w prosty sposób – po każdym dobrym żarcie zapisuje go sobie w komórce.

Przeczytałem cały polski internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu jakiejś fajnej strony z dobrymi dowcipami i niestety nic takiego nie znalazłem. Tych stron jest mnóstwo, ale na zdecydowanej większości z nich wśród pierwszych dwudziestu, trzydziestu żartów nie da się znaleźć ani jednego śmiesznego.

I dlatego postanowiłem stworzyć własną bazę dowcipów i MEMów.

Uwielbiam się śmiać. Z siebie, z przyjaciół, z otaczającego świata. Wiele przyjemności sprawia mi wyśmiewanie nabzdyczonych celebrytów, cynicznych polityków i bałwochwalczych biskupów.
Uważam, że ludzkie słabości i przywary są doskonałym materiałem do żartów, a gromki śmiech, pochodzący prosto z trzewi jest najlepszym lekarstwem na nudę i chandrę.

Moimi idolami są Chaplin, Benny Hill, Mony Python i Bareja. Swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie zrobili dla świata więcej niż tysiące VIPów pod krawatem, opowiadających cholernie poważne rzeczy, z których nic nie wynika.

Stronę z dowcipami zrobiłem po to, aby te naprawdę dobre, zasłyszane gdzieś dowcipy i jeszcze lepsze, krążące po internecie memy uzyskały godne miejsce w sieci i nigdy nie odeszły w niepamięć.

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że to, co mi wydaje się dobre, niekoniecznie będzie śmieszne dla innych. No cóż, wszystko jest względne i subiektywne. Na mojej stronie będę umieszczać tylko takie żarty, które według mnie są dobre.

Mąż wraca z pracy i widzi żonę z kochankiem w łóżku.
- Co Ty robisz - rzuca wkurzony.
Żona patrzy na kochanka i mówi:
- Mówiłam Ci, że debil.

Dyrektor pyta swoją asystentkę:
- Pani Basiu, pani pokaże cycki.
- Panie Dyrektorze, no co pan, proszę mi nie składać takich propozycji.
- Pani Basiu, zapłacę pani 1000 złotych?
- No dobrze, pokażę Panu.
Pani Basia podnosi bluzkę, dyrektor wpatruje się w jej piersi i po chwili mówi:
- Drogo.

Klasztor Szaolin. Wielki mędrzec przemawia do swoich uczniów.
- Moi uczniowie. Tematem dzisiejszego wykładu będzie różnica pomiędzy kobietą a perłą. Otóż różnica ta polega na tym, że perłę można nanizać z dwóch stron, a kobietę tylko z jednej.
Zapada cisza. Uczniowie oddają się zadumie. W pewnym momencie jeden z uczniów podnosi rękę do góry i mówi:
- Wielki Mistrzu, ale ja znam kobietę, którą można nanizać z dwóch stron.
- Synu - odpowiada mędrzec - to nie kobieta, to perła.

Zachęcam Cię do odwiedzenia mojej strony www.zwieraczem.pl oraz do umieszczania na niej swoich ulubionych dowcipów i memów.
Jak chcesz się podpisać?
Twój komentarz
blad

Lubię to   Polubienia(2)   Skomentuj   
do góry
Mój blogO mnieNewsletterKontakt
polecam poniższe strony internetowe:
www.haer2.pl
www.onlinekoronawirus.pl
www.hr2system.pl
www.hr2audyt.pl
www.hr2bardziej.pl
www.liveslide.pl
ta strona internetowa została stworzona przez: