2021-02-27
Polska
Duma rozpiera
Pięknie powiedziała nasza Beata w parlamencie europejskim, że nie wpuścimy do naszego kraju tego lewackiego pociągu. Przecież gołym okiem widać, że oni, w tej unii za nic sobie mają życie ludzkie, a my jesteśmy krajem, który dba o nasze dzieci. I o nasze kobiety. Nie możemy pozwolić, żeby lewactwo zalało nasz kraj. Beata, jesteśmy z Tobą. Tak trzymaj i nie daj się lewakom.

Zobaczcie jacy Ci ludzie są niewdzięczni. Jaki się hejt wylał na naszego ministra rolnictwa, który tak mądrze promuje nasze polskie wędliny i naszą polską tradycję. Powiedział tylko, że usuwanie z diety mięsa i mleka to obca ideologia, która stała się modna na Zachodzie. A ja się z nim zgadzam. Ten cały weganizm to jakaś zaraza jest. A myślicie, że młodzież i studenci tacy cherlawi to od czego są? Jak im matki zamiast mielonego tofu serwują, to nic dziwnego, że nic im się nie chce.

Nasz sejm wreszcie zabiera się za dyplomację. Już nie trzeba będzie znać języków, ani mieć wykształcenia dyplomatycznego, żeby zostać ambasadorem. Toż to przecież chory wymysł był, żeby tyle trzeba się było uczyć na dyplomatę. A po za tym, nie każdy przecież do języków smykałkę ma. Jak powiedział nasz minister spraw zagranicznych, nasz kraj zaczną wreszcie reprezentować za granicą prawdziwi specjaliści. Brawo panie ministrze. Tyle lat czekaliśmy na takie mądre posunięcia.

Na a z tym Obajtkiem, to oni w tych internetach zupełnie pogłupieli. No faktycznie trochę poprzeklinał, ale żeby tak od razu od czci i wiary odsądzać. Przecież chory jest. Ma jakiś tam zespół, Tureta czy coś takiego. Żeby się tak na chorym wyżywać, toż to przecież nieludzkie jest. No i jeszcze mówią, że jak był wójtem, to interesy prowadził i że to nielegalne jest. No błagam was. Przecież robił to po cichu i nawet w sądzie pod przysięgą się nie przyznał, to co się do niego tak przywalają. Jak można tak szydzić z człowieka. Takiego wzoru zaradności.

A widzieliście co ta opozycja wyrabia z komisją do spraw pedofilii. Nie dadzą jej pracować. Ciągle tylko węszą i szukają dziury w całym. Jeszcze w gazetach napisali, że drogimi samochodami jeżdżą. A czym mają jeździć? Tramwajem? I jeszcze piszą, że komisja działa już rok, a jeszcze biskupów na przesłuchanie nie wezwała. A po co miałaby to robić? Po co w ogóle tej pedofilii w kościele szukać. Przecież ksiądz to też człowiek i swoje słabości ma. Niech raczej sprawdzą nauczycieli.

A widzieliście jaka ta nowa władza w Ameryce bezczelna jest? Ich minister spraw zagranicznych obdzwania po kolei wszystkie kraje, a do naszego ministra zadzwonił dopiero na czterdziestym którymś tam miejscu. I do tego jeszcze coś w rozmowie napomykał o wolności słowa i prawach tych homo-niewiadomo w naszym kraju. A ja się pytam co mu do tego? Czy to kulturalne jest tak dzwonić do kogoś i mu naopowiadać, co mu się u niego nie podoba. Zero dobrych manier. Za Trumpa to było nie do pomyślenia.

A z tym Tuleją to dopiero skandal jest. Izba dyscypliny – no ta nowa, którą nasz prezydent powołał niedawno, ukarała go za to, że się do naszej władzy przypierdziela. No to on się odwołał do sądu apelacyjnego, a ten orzekł, że go niesłusznie ukarano. To ja się pytam, co to za sąd jest, który zgadza się na krytykowanie władzy. Przecież sąd jest od sądzenia, a nie od mówienia źle o naszej władzy. Ja bym to całe tałatajstwo puścił z torbami. Nie potrzebujemy takiego sądu. Panie ministrze Ziobro, niech pan działa w tej sprawie. Tak nie może być. Trzeba dokończyć tę reformę.

A co oni się na tę nasza Julię tak uwzięli. Ciągle tylko w tych gazetach od magister ją wyzywają. Profesorów to my już nadmiar w naszym kraju mamy. Trzeba też innym, młodszym i pokorniejszym sądami dać pokierować. A poza tym, to mogliby docenić, że to nie takie proste prezesowi dogodzić, żeby obiad ze smakiem zjadł, a do tego jeszcze odkryciem towarzyskim nazwał.

A ta unia to tylko czyha na naszą suwerenność. Za pieniądze na COVID chcą, żebyśmy tańczyli, jak oni zagrają. Plwać na taką pomoc. Nasi dziadowie i ojcowie nigdy by nie pozwoli, żeby sprzedać się Niemcom. Dlatego popieram Kowalskiego. Dla mnie jest wzorem prawdziwego Polaka i prawdziwego patrioty.

Uwielbiam słuchać naszego premiera. Chciałbym mu kiedyś osobiście podziękować za to, że pogonił te wszystkie mafie, które jak pijawki ssały miliardy z naszego pięknego kraju. Dobrze, że teraz siedzą w więzieniach i że oddali to wszystko, co nakradli przez te osiem lat jak rządził Tusk i jego przydupasy z zegarkami za dwadzieścia tysięcy, objadając się ośmiorniczkami za nasze pieniądze. A w ich gazetach piszą, że te autostrady to za pieniądze od unii. Przecież to jest wierutne kłamstwo. Gdyby nasz premier nie odzyskał pieniędzy od złodziei, co to je platforma ukradła, to byśmy ciągle jeździli po zdezelowanych drogach. Czy w ogóle ktoś widział te pieniądze, co to niby z unii dostajemy?

No a ta Lempart. Jaki to jest element i warcholstwo. Miesza w głowach naszych dziewcząt i w ogóle nie ma szacunku do nikogo. I ciągle tylko te brzydkie słowa rzuca. Jakie to jest niekulturalne. Dobrze, że nasza policja trzyma rękę na pulsie. A jak tylko policjanci próbują zaprowadzić porządek, to jakie larum się podnosi. Przecież nikt na tych manifestacjach nie umiera, więc o co chodzi?

No i w ogóle uważam, że te wszystkie protesty są nie na miejscu. Oni to by chcieli wszystkich pozabijać i każdą ciążę usunąć. Oj nie słuchali na religii, jak ksiądz mówił, że od poczęcia trzeba człowieka chronić. Nawet trybunał konstytucyjny to powiedział. A oni ciągle swoje. Nigdy w tym kraju nie będzie porządku. Trzeba to całe towarzystwo pogonić i zaprowadzić porządek. Jeszcze naszemu prezesowi jak oni spać nie dają. To wszystko jest bardzo nie w porządku. Posłuchaliby profesora Zybertowicza. Wyraźnie powiedział, że jak kobieta ma w sobie materiał genetyczny mężczyzny, to ta jej macica już do niej nie należy. A do kogo ona wtedy należy? No przecież to proste. Do państwa należy, bo państwo dba o wszystkich, nawet o te nienarodzone dzieci.

I jeszcze jakie się protesty podniosły, jak nasz rząd chciał opodatkować obce koncerny. Sąsiedzi to nawet TVN-u nie mogli oglądać. Niech protestują i tak im te podatki wprowadzimy, żeby na naszą kulturę i na naszą służbę zdrowia wreszcie zaczęli płacić. Oni są naprawdę bezczelni. Ciągle tylko krytykują prezesa, chwalą Niemca, a jak płacić trzeba, to od razu wielkie nieba.

A to całe radio, ta Trójka, czy jakoś tak, co ją internauci złośliwie wykończyli, to teraz będzie miała szansę się odrodzić, bo szefem został Suski. Tylko patrzeć, jak zrobi tam porządek. Wiadomo, bez fachowca ani rusz. Nie tak jak w IPN, gdzie zwolnili pana Greniucha. Co z tego, że hajlował, na robocie przecież się znał.

Serce rośnie i duma rozpiera, kiedy się patrzy jak ta nasza ojczyzna się zmienia za sprawą naszego prezesa i jego dzielnej ekipy. Za to wszystko chciałbym panu prezesowi z całego serca podziękować. I jeszcze za to, że dzięki tym pieniądzom, które co miesiąc dostaję od pana prezesa od pięciu lat, mogę kupować dzieciom ubrania, przybory do szkoły oraz zabierać je na wakacje.

PS. Gdyby miał Pan Prezes jakąś fajną posadkę w spółce skarbu państwa to ja jestem gotowy. Wprawdzie niewiele umiem, ale makaron na uszy to ja nawijać potrafię i mogę panu prezesowi w naszej wsi, wszystkich nieprzekonanych na dobrą stronę przekabacić.
Jak chcesz się podpisać?
Twój komentarz
blad

Lubię to   Polubienia(3)   Skomentuj   Pokaż komentarze(1)   
do góry
Mój blogO mnieNewsletterKontakt
polecam poniższe strony internetowe:
www.haer2.pl
www.onlinekoronawirus.pl
www.hr2system.pl
www.hr2audyt.pl
www.hr2bardziej.pl
www.liveslide.pl
ta strona internetowa została stworzona przez: